Pełny serwis

 

  Oferujemy Państwu pełen serwis związany z przejazdami taxi typu business z lotnisk w Krakowie-Balicach i w Krakowie-Pyrzowicach do praktycznie każdego miasta w Polsce, do miast w Unii Europejskiej, między innymi do Berlina, Pragi czy Budapesztu. Wiemy, jak ważny jest dla Państwa komfort takich przejazdów, dlatego po dokonaniu rezerwacji nie będą się już Państwo o nic martwić. Prowadzimy pełny serwis transportowy serwis „od drzwi do drzwi".

 

  W zarezerwowanym dniu i godzinie spotkamy się z Państwem tam, gdzie sobie Państwo tego zażyczą: w hali przylotów na lotnisku, w hotelowym lobby, w Państwa firmie, lub w każdym innym wskazanym miejscu w obsługiwanym przez naszą firmę mieście, a nasze taxi zawiezie Państwa dokładnie tam, gdzie będzie potrzeba.

 

  Dzięki temu nie będą musieli się Państwo martwić o swoją podróż, a ona sama przebiegnie w komfortowych warunkach, ponieważ dysponujemy wygodnymi samochodami taxi klasy premium i VIP, w których można się zrelaksować, obejrzeć film, albo popracować.

 

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewozów biznesowych. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie i przez ten czas nauczyliśmy się profesjonalnej obsługi naszych Klientów biznesowych. Jesteśmy przekonani, że jeśli ponownie będą Państwo potrzebowali takiego przewozu, nie będą szukać Państwo dalej i skorzystają z naszej oferty.