O nas

 

  Transferami taxi klientów biznesowych z lotniska Kraków Balice zajmujemy się od 2006 roku. Prawie dziesięcioletnie doświadczenie jest gwarancją wysokiej jakości usług, a przede wszystkim tego, na czym naszemu wymagającemu Klientowi biznesowemu zależy najbardziej: punktualności, szybkości transportu i wysokiego komfortu.

 

  Po dokonaniu rezerwacji transferu taxi cała reszta jest już po naszej stronie i o nic nie muszą się Państwo martwić. O umówionej godzinie będziemy na Państwa czekać w terminalu na lotnisku w Krakowie Balicach , Katowicach Pyrzowicach lub innym dowolnym lotnisku w Polsce i Europie, w hotelu przed recepcją lub gdziekolwiek, dokąd zamówią Państwo transport. Sami również monitorujemy ewentualne zmiany czasu przylotów, aby nasz kierowca był zawsze na czas.

 

  Wiemy, jak ważny jest dla Państwa komfort przejazdu, dlatego wszystkie samochody, którymi dysponujemy, są klasy premium lub VIP. Obsługujemy pełny wachlarz transferów , zarówno transfery pojedynczych osób, jak i przewozy dużych grup autokarami. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z flotą naszych pojazdów, zapraszamy na stronę główną do zakładki nasze samochody.

 

  Posiadamy wszystkie uprawnienia licencyjne do profesjonalnego przewozu osób taxi na terenie Krakowa , lotniska Kraków Balice , oraz Unii Europejskiej. Jednocześnie nie jesteśmy jak klasyczna taxi w Krakowie lecz skupiamy się na wymagającym kliencie biznesowym. Kompleksowo obsługujemy firmy w zakresie komfortowego transportu ważnych gości firmy , kadry zarządzającej oraz podróży pracowników niższego szczebla. Nasi kierowcy to profesjonaliści, ubrani w eleganckie , klasyczne garnitury , którzy wiedzą, jak dojechać bezpiecznie i na czas bez względu na panujące warunki drogowe. Są to osoby, do których zawsze mogą zwrócić się Państwo o pomoc, swobodnie posługujące się językiem angielskim.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.