Transport z lotniska Kraków

Zajmujemy się transferami taxi klientów biznesowych z lotniska Kraków Balice od 2006 roku. Ponad 10 letnie doświadczenia oraz współpraca z klientami Polskimi i zagranicznymi są gwarancją wysokiej jakości usług. Cechujemy się punktualnością, szybkim transportem i wysokim komfortem oferowanych usług.

  Dysponujemy nowoczesnymi samochodami taxi marki Mercedes, dzięki którym Państwa podróż z nami z lotnisk w Krakowie Balicach i Katowicach Pyrzowicach upłynie szybko i przyjemnie. Są to Mercedesy od samochodów osobowych, po mogące pomieścić więcej osób busy, a jeśli Państwa grupa jest jeszcze większa, dysponujemy wygodnymi turystycznymi autokarami. Wszystkie pojazdy są w pełni przystosowane do podróży w klasie premium oraz VIP i jesteśmy przekonani, że spełnią Państwa oczekiwania.  
WIĘCEJ
  Oferujemy Państwu pełny serwis taxi związany z przejazdami biznesowymi nie tylko z lotnisk w Krakowie Balice i Katowicach, ale też pomiędzy przeszło osiemdziesięcioma lokalizacjami w Polsce, a nawet zagranicą. Mamy doświadczenie – zajmujemy się przewozami VIP już kilkanaście lat i umiemy zapewnić naszym Klientom oczekiwany komfort. Oferujemy usługi transportowe „od drzwi do drzwi”. Państwo rezerwują przejazd, a my zajmujemy się całą resztą. Zapraszamy.
WIĘCEJ
 
  Specjalizujemy się w biznesowych przewozach taxi w standardzie premium i VIP z lotnisk w Krakowie Balice , Katowice Pyrzowice i innych , w przewozach międzymiastowych w Polsce, w ofercie mamy również połączenia do najbliższych europejskich stolic jak Praga , Wiedeń i Berlin. Poza tym organizujemy wycieczki do turystycznych miejsc w Małopolsce oraz oferujemy regularne promocje i specjalne przejazdy, o których dowiedzą się Państwo poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalną.
WIĘCEJ

Nasi Klienci